Nowości na stronie: Zostań VIPem w naszym serwisie
Strony tylko dla dorosłych !
UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !
Podaj swój adres email żeby wejść dalej:
Adres email: Płeć:
Promowane anonse: Twój anons NONSTOP na samej górze, bez podbijania Dołącz.
Wroclaw I Okolice, Anonse mężczyzn > Zasponsoruje
Witam, Szanse na to ze znajde tutaj osobe ktorej szukam sa pewnie mniejsze niz wygranie tegorocznego Pucharu Europy przez nasza jedenastke :). Przebicie sie przez tych wszystkich mlodych i przystojnych milionerow, ... więcej
Region: Dolnośląskie, Cały kraj.
Bydgoszcz,Cała Pl, Anonse kobiet > Szukam sponsora
Anons
Notes | Dodaj do ulubionych | ID: #51776 | 2012-05-02, 09:55
Jeśli szukasz nie tylko pięknego ciała, nie zadowala Cię płycizna intelektualna, lubisz wyzwania i masz poczucie humoru, to z chęcią Cię poznam. Szukam wzajemnej fascynacji, przyjemności, miłego spędzenia czasu we dwoje, jednak bez zbędnych zobowiązań.
Urocza, spontaniczna, delikatna, pełna wdzięku i radości życia o pięknym zielonym spojrzeniu. Lubię aksamit czekolady, sukienki i... chcesz wiedzieć więcej?
ps. Interesuje mnie znajomość tylko z jednym panem (stały układ) z opieką finansową w tle. Jeśli chcesz przetestować kobietę na pierwszym spotkaniu, szukasz jednorazowego skoku w bok lub sprowadzasz znajomość z kobietą wyłącznie do mechanicznego seksu i rozkładania nóg - nie pisz. Szukasz plastikowej zrobionej panny? Nie pisz, bo źle trafiłeś.
Zdaję sobie sprawę z tego, że moje ogłoszenie może być dla Was zniechęcające trochę, ale wolę otrzymać jedną sensowną wiadomość niż całe mnóstwo zdawkowych w stylu "jestem zainteresowany", "wyślij foteczkę" itp.
Moje preferencje
Kategoria: Anonse kobiet > Szukam sponsora, Lokalizacja: Bydgoszcz,Cała Pl, Kujawsko-pomorskie , Cała polska
Cel spotkania: Tylko stały układ | Upodobania: Sex oralny, Sex tradycyjny, Sex analny, Sex hiszpański, Pończochy, Szpilki, Masaż, Eksperymenty, Singielka, Inne,
Mój wygląd: budowa ciała: Normalna | kolor włosów: Rudy(a) | kolor oczu: Zielonooka(ki) | wzrost: 164 cm | biust: Duży biust
Mój styl: wykształcenie: Wyższe | stan cywilny: Singielka |
Orientacja: Heteroseksualna | preferowane spotkania: Stały układ |
Języki obce (mowa/pismo): angielski, francuski |
Znak zodiaku: Skorpion
Moje hobby: muzyka, podróże, literatura, kuchnia, sztuka, żeglarstwo
Preferowane godziny kontaktu: Poniedziałek - Piątek: -, Sobota: -, Niedziela: -
Zdjęcia
Jeżeli zaciekawił Cię ten anons:
Po prostu podziel się tym nim z innymi! Jeżeli umieścisz ten link u siebie na stronie sprawisz, że znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie więcej osób do mnie dotrze.
Spraw mi radość, i umieść ten link gdzie tylko możesz
Zobacz inne anonse w tym województwie i kategori: Anonse kobiet > Szukam sponsora
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Zobacz inne anonse w tej kategorii:
Kategoria: Anonse kobiet > Szukam sponsora
Kategoria: Anonse kobiet > Szukam sponsora

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?










































Oceń profil